3-0 Dawid Kulpa

3-1 Wojciech Dziekan

4-1 Dominik Bielik

5-1 Piotr Lonczak

W 6 kolejce nasza drużyna spotkała się z rywalami zza miedzy, czyli drużyną Rudy. Spotkanie od samego początku układało się po naszej myśli ponieważ cały czas kontrolowaliśmy grę i utrzymywaliśmy się przy piłce. Próbowaliśmy stwarzać swoje okazje strzeleckie lecz w każdej z nich brakowało wykończenia lub dokładnego ostatniego podania. Pierwszą bramkę zdobył Patryk Bielik, który odebrał piłkę rywalom i mijając obrońcę rywali strzałem na długi słupek pokonał ich bramkarza. Kolejna bramka wpadła jeszcze w pierwszej połowie. Przed polem karnym, rzut wolny wywalczył Dawid Kulpa a stały fragment na bramkę zamienił Przemysław Dubiel. Wynik 2-0 utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie realizowaliśmy swoją taktykę i dalej prowadziliśmy grę, jednak przeciwnicy częściej niż w pierwszej połowie atakowali naszą bramkę. Jednak to znowu my zdobyliśmy bramkę podwyższającą wynik na 3-0. Wspaniale piłkę górą dorzucił Piotr Lonczak a ta spadła na nogę Dawida Kulpy i ten mocnym uderzeniem pokonał bramkarza. Goście zdobyli honorową bramkę po fantastycznej bramce Wojciecha Dziekana. Przeprowadził samotny rajd mijając naszych zawodników i z dalszej odległości strzałem od poprzeczki nie dał szans Kamilowi Brzyckiemu, który bardzo dobrze spisywał się w naszej bramce. To nie był koniec strzelania. Na kilka minut przed końcem spotkania składną akcję przeprowadził Patryk i Dominik Bielik i ten drugi mijając obrońców pokonał bramkarza i mieliśmy 4-1. Dwie ostatnie minuty spotkania graliśmy w osłabieniu, gdyż żółty kartonik obejrzał Patryk Bielik i w tedy udało nam się jeszcze podwyższyć wynik na 5-1. Piotr Lonczak zablokował strzał z rzutu wolnego i przebiegając z piłką prawie całą długość hali umieścił piłkę w siatce.