Zwycięstwo nad Partynią...

Nasza ekipa pewnie pokonała drużynę Sokoła. Od samego początku kontrolowaliśmy spotkanie. Gra układała się po naszej myśli lecz nie potrafiliśmy przełożyć akcji na bramki. Pierwsza szansa na zdobycie prowadzenia nastąpiła w 10 minucie, gdy w polu karnym faulowany był Dawid Kulpa a karnego nie wykorzystał Patryk Bielik. Dalej prowadziliśmy grę i przeciwnicy popełnili piąty faul i mieliśmy rzut karny. Do piłki podszedł Dawid Kulpa i dał nam prowadzenie pięknym strzałem. Kilka chwil później gdy Partynia tworzyła akcję Jan Niedbała świetnie przeciął podanie i biegnąc wzdłuż linii bocznej dograł piłkę do Patryka Bielika a ten dopełnił już formalności i na przerwę schodziliśmy z dwubramkowym prowadzeniem. Po przerwie mieliśmy podobny obraz gry lecz znacznie więcej sytuacji na zdobycie bramki. Bramkę na 3-0 zdobył Dominik Bielik strzałem na długi słupek a wynik na 4-0 ustalił Przemysław Dubiel, który wykorzystał dobre dogranie Dawida Kulpy. Po tym spotkaniu dopisujemy sobie trzy punkty i przygotowujemy się na starcie z bardzo mocną Dulczą Wielką. Będzie to niezwykle ważne spotkanie, ponieważ jest to przed ostatni mecz na tej lidze i teraz każde punkty są na wagę złota. Miejmy nadzieję, że podejdziemy do tego spotkania w pełni zmobilizowani i wiary w zwycięstwo.